briksik

YAMAHA A-S 500 CZY DENON PMA 710AE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie między tymi dwoma wzmacniaczami mam tylko kwotę 1500 zł wiem ze to niedużo ale tylko na tyle mnie stać

wiec prośba co by było najlepsze któryś z nich czy może całkiem coś innego

muzyka - genesis camel yes

narazie kolumny taga harmony tps 500f - moze kiedys lepsze

moje źródło dzwięku - laptop tylko flac i przez dac baresforda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym, tym bardziej uwzględniając rodzaj muzyki podany przez Ciebie, ja brałbym pod uwagę NAD'a.

 

Zdecydowanie najciekawsze brzmienie i niezwykła precyzja jak za te pieniążki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również nawiązując do Twojego topicu z audiostereo, również zgadzam się z tym, że Denon nie gra. Denon zaczyna się od 4k zł. W każdym innym razie postawiłbym na coś innego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę założony przedział cenowy to tego NAD, którego uwzględniłem w linku w pierwszym poście ;) Fakt faktem, NAD wygląda nieco surowo i staromodnie, lecz gra rewelacyjnie. Przed zakupem doradziłbym odsłuch.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze nie mam gdzie posłuchać no i po za tym męczy mnie trochę ta yamaha niby dostała 5 gwiazdek ale jak wiadomo z gwiazdkami róznie bywa, a może by tak kupić yamahe a jak będzie kicha to zwrócić i wziąśc nada,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze nie mam gdzie posłuchać no i po za tym męczy mnie trochę ta yamaha niby dostała 5 gwiazdek ale jak wiadomo z gwiazdkami róznie bywa, a może by tak kupić yamahe a jak będzie kicha to zwrócić i wziąśc nada,

 

Ewentualnie wypożycz gdzieś i kogoś kto ma to na stanie. Trochę nie ładnie coś ściągać indywidualnie na zamówienie, a później to zwracać ;) Słyszałem już różne Yamahy, i wielokrotnie NAD. Osobiście, wybór jest prosty. Ja nie wierzę w gwiazdki. Wierzę w jakość i to co słyszę. Gwiazdki są na niebie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wojtku miałem na myśli kupić przez internet rozmawiałem w tej sprawie już ze sklepem nie bede podawał sklepu bo to nie reklama, moze tak zrobić, bo nie chciałbym sciagać na indywidualne zamówienie bo wiem jak to jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie możesz bezpośrednio porównać obu piecyków. Natomiast jeśli już masz ugadane, tak jakby wypożyczenie, to może warto skorzystać. No oczywiście nie zapomnij podzielić się emocjami z odsłuchu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wojtku najpierw chyba wezmę yamahę może będzie ok w końcu to nie najniższy model jak będzie ok to zostanie jak nie to odjedzie i przyjedzie nad a na pewno napiszę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie, po zakupie nowego pieca, którego nie wybierzesz, to również z czasem, od razu rozumiem że to może być duży wydatek, powinieneś się rozejrzeć za głośnikami :) Znacznie więcej możesz "wydusić" dzięki nowemu piecykowi, ale nie na tych głośnikach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam w sumie 2000 załużmy że 1500 wydam na wzmak zostanie 500 które odłoze na kolumny a tym czasem podłączę wzmaka albo do tagi albo do technicsów sb-cs 95 które jeszcze mam a sa jak nowe i szczerze zamierzam ich sprzedać bo tagę sobie zostawiam oczywiście mam cały zestaw 5.0 z jamo sub 210 i marantzem nr 1601. Tak czy inaczej Wojtku nie mam za dużo pieniążków tym bardziej że człowiek na leki wydaje bo jestem chory na stward, rozs. ale muzyka daje mi dużo siły i jak narazie żyję normalnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się