mruz

HiFiMAN HE-4 + HiFiMAN EF5 + DAC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeśli chodzi o izolację od otoczenia to raczej nie widziałbym tu większych różnic - wygoda to kwestia indywidualna, ja osobiście wolę welurowe, ale większość klientów nosi skórzane.

 

2. wzmacniacz EF5 powinieneś podłączyć do wyjścia line-out kable 2xRCA, warto zainwestować w jakiś przyzwoity kabel min Melodikę MD2R, a najlepiej coś lepszego, z dosadniejszą górą np Monkey Cable lub Ultralink.

 

3. Jeśli chodzi o ustawienia wzmocnień to dotyczą one wzmacniacza, a Ty skorzystasz z wyjścia liniowego, które omija wzmacniacz.

 

4. Audinst to nie jest najwybitniejszy DAC w swojej klasie - to uczciwy kombajn do PC Audio, ale gdy zakupisz EF-5 + HE-500 jego czas będzie policzony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku, jaki DAC trzeba zakupić? Firestone Fubar 4 wystarczy? Ostatnio zwrócił moją uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku, jaki DAC trzeba zakupić? Firestone Fubar 4 wystarczy? Ostatnio zwrócił moją uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tego Spitfire'a. Ale te koszty bardzo wzrosły. Prawie 7000zł. To jednak już bardzo duża kwota. W takim układzie to będzie bardzo trudne zdecydować się na to wszystko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tego Spitfire'a. Ale te koszty bardzo wzrosły. Prawie 7000zł. To jednak już bardzo duża kwota. W takim układzie to będzie bardzo trudne zdecydować się na to wszystko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wziąć słuchawki + wzmacniacz od Hi-Fi mana a fubara dokupić później? Dobrze zrozumiałem? A na razie podpiąć do Audinsta?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wziąć słuchawki + wzmacniacz od Hi-Fi mana a fubara dokupić później? Dobrze zrozumiałem? A na razie podpiąć do Audinsta?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tymi kablami jeszcze. Mówi pan że one dają dobrą górę. A mi zależy na obłędnym dole głównie. Może jakieś inne kable jednak? Może ostatnie pytanie jeszcze. Dużo stracę na jakości podłączając zestaw do HUDa? Wiem że  to jest absolutny hi-end i nie będę oszczędzał ostatecznie na DACu, do takiego zestawu. Brzmienie ulegnie oziębieniu i będzie powiedzmy twardsze bez dobrego DAC, z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tymi kablami jeszcze. Mówi pan że one dają dobrą górę. A mi zależy na obłędnym dole głównie. Może jakieś inne kable jednak? Może ostatnie pytanie jeszcze. Dużo stracę na jakości podłączając zestaw do HUDa? Wiem że  to jest absolutny hi-end i nie będę oszczędzał ostatecznie na DACu, do takiego zestawu. Brzmienie ulegnie oziębieniu i będzie powiedzmy twardsze bez dobrego DAC, z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie mniej rozdzielcze, ostrzejsze na górze, trudno powiedzieć jak dobra będzie dynamika. Spróbuj na początek z tym kablem, najwyżej sprzedaż i poszukamy czegoś innego.

 

ja osobiście korzystam z zestawi hifimana na takim RCA

http://sklep.rms.pl/index.php?p7664,monkey-cable-mcyana1-clarity-analogue-interkonekt-2xrca-2xrca-1m

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie mniej rozdzielcze, ostrzejsze na górze, trudno powiedzieć jak dobra będzie dynamika. Spróbuj na początek z tym kablem, najwyżej sprzedaż i poszukamy czegoś innego.

 

ja osobiście korzystam z zestawi hifimana na takim RCA

http://sklep.rms.pl/index.php?p7664,monkey-cable-mcyana1-clarity-analogue-interkonekt-2xrca-2xrca-1m

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się