tomekwb3

Tuba basowa w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) jestem zamiłowanym miłosnikiem tzw. "grubego bassu"

 

Mam parę pytań ale może najpierw coś o sobie napiszę:

 

Mam 16 lat na imię mi Tomek  Kiedyś ojciec miał w aucie tubę potem zamienił na skrzynie basową ale z 2/3lata temu ją sprzedał i ta "pasja" ucichła, wczoraj wszedłem sobie na tablicę i postanowiłem zakupic tubę i tak się stało ( oto ta tuba: http://tablica.pl/oferta/tuba-basowa-ltc-ze-wzmacniaczem-sprzedam-CID5-ID1TG7z.html ) i tutaj zacznę pytac  ;)

 

1. Co myslicie o tej tubie ??

2. Czy będzie " pukac " ładnie ?? ( tzn czy sąsiedzi będą często u mnie goścmi ? słucham raczej techno/trance )

3. Podłącze to w domu, a wiem że z Tuby leci tylko bass, wiec gdy puszcze jakis hip-hop czy cuś to nie za bardzo będzie słychac wysokie tony (głosy) prawda ??

4. da jakos zrobic zeby tuba grała z głośnikami komputerowymi??

 

Serdeczne dzięki za odp 

 

P.S. Tube mi dzisiaj wysłano, więc w poniedziałek powinna dojsc  ^^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) jestem zamiłowanym miłosnikiem tzw. "grubego bassu"

 

Mam parę pytań ale może najpierw coś o sobie napiszę:

 

Mam 16 lat na imię mi Tomek  Kiedyś ojciec miał w aucie tubę potem zamienił na skrzynie basową ale z 2/3lata temu ją sprzedał i ta "pasja" ucichła, wczoraj wszedłem sobie na tablicę i postanowiłem zakupic tubę i tak się stało ( oto ta tuba: http://tablica.pl/oferta/tuba-basowa-ltc-ze-wzmacniaczem-sprzedam-CID5-ID1TG7z.html ) i tutaj zacznę pytac  ;)

 

1. Co myslicie o tej tubie ??

2. Czy będzie " pukac " ładnie ?? ( tzn czy sąsiedzi będą często u mnie goścmi ? słucham raczej techno/trance )

3. Podłącze to w domu, a wiem że z Tuby leci tylko bass, wiec gdy puszcze jakis hip-hop czy cuś to nie za bardzo będzie słychac wysokie tony (głosy) prawda ??

4. da jakos zrobic zeby tuba grała z głośnikami komputerowymi??

 

Serdeczne dzięki za odp 

 

P.S. Tube mi dzisiaj wysłano, więc w poniedziałek powinna dojsc  ^^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tuba służy do przetwarzania tylko niskich tonów do np 200Hz. reszta powyżej nie będzie słyszalna - tutaj widzę crossover na bodaj 160 Hz. musiałbyś jakoś rozdzielić sygnał tutaj widzę tylko wejście liniowe. myślę, że to sprawa dla fachowców z elektroda.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tuba służy do przetwarzania tylko niskich tonów do np 200Hz. reszta powyżej nie będzie słyszalna - tutaj widzę crossover na bodaj 160 Hz. musiałbyś jakoś rozdzielić sygnał tutaj widzę tylko wejście liniowe. myślę, że to sprawa dla fachowców z elektroda.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli w prostych słowach "Nie nadaje się do pokoju" ?

 

sorka, ale jestem laikiem w tym temacie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli w prostych słowach "Nie nadaje się do pokoju" ?

 

sorka, ale jestem laikiem w tym temacie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daruj sobie zakupy sprzętu car audio do domu. Nie bez powodu są to dwa różne zagadnienia. Zacznij odkładać na Mythos STS. Po zakupie basu Ci nie zabraknie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tomek, daruj sobie zakupy sprzętu car audio do domu. Nie bez powodu są to dwa różne zagadnienia. Zacznij odkładać na Mythos STS. Po zakupie basu Ci nie zabraknie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się