Kubek!

Jakie kolumny wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę przenosił się do innego pokoju i jakoż że mam już 16 lat chcę go urządzić po swojemu ;)  Oczywiście wśród wyposażenia nie może zabraknąć sprzętu audio...

Mam komputer PC z dosyć dobrą kartą dźwiękową (surround 7.1). Na razie szukam kolumn (wzmacniacz potem dobiorę pod kolumny).

 

Tutaj pytanie kieruję do was, jakie wybrać i czym się kierować. Cena jaką mogę przeznaczyć na same kolumny to max 600zł ;) Rozglądałem się za używanymi altusami, słyszałem że to jedne z najlepszych głośników/kolumn dostępnych w tym przedziale cenowym...

Nie chcę mieć w pokoju 652131241 głośników. Zależy mi na 2 kolumnach + potem ewentualnie jakiś subwoofer ;)

Mam parę wymagań co do głośników, mocny bas (który potrafi pierdolnąć wtedy kiedy trzeba, nie taki który buczy cały czas...), czystość wokalu, oraz w miarę jak najlepsza możliwość głośniejszego grania bez wydawania dziwnych niepożądanych dźwięków. Dodam, że słucham rapu i muzyki elektronicznej czasem również rock'a (sporadycznie).

Podpowiedzcie co wybrać, ewentualnie proszę o linki ;)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podepnę się by nie zakładać nowego tematu.

 

Tak samo jak i autor szukam dwóch kolumn do mojego PC.

 

Budżet to 600zł.

 

Muzyka, której słucham to rock, hard rock, metal, heavy metal itd :)

 

Posiadam kartę dźwiękową Creative Labs Sound Blaster Z.

 

Nie posiadam żadnego sprzętu audio po za kartą :D Jego gromadzenie chciałbym zacząć od kolumn gdyż one dadzą początkowo najlepszy efekt przesiadając się z głośników wbudowanych w monitor.

 

Zależy mi na bardzo dobrej jakości dźwięku w wyżej wymienionych gatunkach muzycznych jak i sporej mocy by sąsiedzi mogli mnie przeklinać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się