sponn

Kolumny podtynkowe (tyl) plus przod/central nascienne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

1. Mam do naglosnienia salon około 25m kwadratowych (522 x 450). Do tego przylega otwarta jadalnia o wymiarach 522x250, ktora tez "będzie korzystala" z naglosnienia.

 

Kolumny maja być na scianach o wymiarach 450 cm - na jednej przod, centalny i kiedyś sub a na drugiej koluymny surround.

 

Ponieważ zona uparla się na kamien na scianie z TV (przedniej) nie mogę tam umiescic kolumn podtynkowych jak sadze. W gre wchodzą wiec kolumny wiszące (raczej nie stojące) - 2 fronty + centralny.

 

Z tylu wolalbym żeby nic nie wisiało na scianie wiec podtynkowe. Na zestaw chciałbym wydac nie więcej jak 3500-4000. Czy możecie cos polecić

 

2. Jakie kolumny wybrać do pomieszczen typu kuchnia, lazienka ? Jedna kolumna czy dwie ? Zakladam ze pojda w sufity podwieszane. Chodzi o słuchanie radia, muzyki z netu, takie tam. Chodzi o rozsadna jakość dzwieku do ceny ale bez przesady.

 

3. Jaki apli do multiroomu ? Jest cos rozsądnego w rozsądnej cenie czy tylko russoundy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Heh wlasnie się zorientowałem ze żaden z oferowanych wzmacniaczy multiroom nie ma choćby jednego pomieszczenia 5.1. Wszystko jest do podpięcia stereo. Wiec zmieniam troszkę zalozenia.

 

1. Jakie kolumnty do naglosnienia salonu i jadalni. Powierzhcnia około 45m2. Kolumny raczej podtynkowe i co więcej umocowane "z tylu" w stosunku do miejsca codziennego siedzenia. Czy to wystarczy ?

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-uiw-55-uiw55-glosniki-scienne-do-zabudowy-2szt

czy raczej

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-uiw-65-uiw65-glosniki-scienne-do-zabudowy-2szt

 

2. Dalej mam 2 lub 3 pokoje o powierzchni około 20 m2. Myslalem raczej o sufitowkach niż siennych (dwa pokoje sa w kształcie litery L i jakos ciozko mi umiescic scienne glosniki, trzeci jest prostokatny). Czy sufitowki montuje się pojedynczo czy tez 2 kolumny (jakies pseudo stereo) ? Jakie glosniki maja najlepszy stosunek jakości co ceny w cenie do 1000 pln (za 2 sztuki no chyba ze jedna zagra lepiej).

 

3. Jakie kolumny do łazienki 3x3 - tylko sufitowa ale jakie. Pojedynczy czy dwie sztuki. Cena także do 1000 za komplet.

 

4. Czy UIW55 nadadzą się do sypialni 4x5 ?

 

5. Czy da się cos znaleźć o porównywalnym brzmieniu/jakości a taniej niż DT ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się