Sign in to follow this  
Wasyl

Dni otwarte Monitor Audio w sklep.RMS.pl

Recommended Posts

Kolumny Monitor Audio od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich klientów. Eleganckie, przykuwające uwagę wzornictwo w połączeniu z zaawansowaniem technologicznym i charakterystycznym brzmieniem tworzą markę, na której można polegać.

 

Z tej okazji sklep.RMS.pl zaprasza Państwa na jedyne w Polsce dni otwarte Monitor Audio, w czasie których do odsłuchu zostaną udostępnione wysokie modele zespołów głośnikowych marki. Główną rolę odegrają Monitor Audio Gold 200, pochodzące z najnowszej, topowej serii producenta, wyposażone we wstęgę wysokotonową wykonaną w technologii C-CAM, poszerzającą pasmo przenoszenia do stratosferycznych 60.000Hz! Oprócz tego zaprezentowane zostaną kolumny z niższych serii: Silver 8 oraz Bronze 6.

 

Aby zadbać o najwyższą klasę elektroniki zasilającej kolumny, skorzystamy z urządzeń, które z czystym sumieniem można określić audiofilskimi. Do wzmocnienia kolumn posłuży potężny Musical Fidelity M6si, zaś źródłem będzie odtwarzacz strumieniowy Definitive Technology W Adapt, pochodzący z najnowszej bezprzewodowej serii amerykańskiego producenta. Kolumny zostaną podłączone ze wzmacniaczem najnowszymi kablami polskiego producenta Melodika Brown Sugar BSC2450, aspirującymi do klasy pre Hi-End.

 

Dni otwarte potrwają od poniedziałku, 3 sierpnia 2015 roku do soboty, 8 sierpnia 2015 roku pod adresem:

RMS.pl Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa RMS.4D

Handlowa 7

15-399 Białystok

 

Zapraszamy Państwa w godzinach otwarcia salonu: 8-18 od poniedziałku do piątku oraz 10-16 w sobotę. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 607 266 301 lub mailowy, pod adresem prasa@rms.pl w celu rezerwacji sali odsłuchowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this