Pejter

Instalacja

Recommended Posts

Witam

Jestem na etapie robienia od podstaw elektryki w dużym pokoju. Przewody pod gniazdka i oświetlenie już rozprowadzone, ale zanim wszystko otynkuje i zaleje chciałbym poprowadzić instalację pod kino domowe. Peszel przygotowany. Gniazdka elektryczne mam na oddzielnym obwodzie (urządzenia AGD na osobnych bezpiecznikach)

Najważniejsze informacje jakich potrzebuje to tak naprawdę co kupić i jak wykonać taką instalację by w przyszłości być z niej w pełni zadowolonym (nie jestem audiofilem, ale to nie znaczy, że lubię jakiekolwiek zakłócenia czystości dzięku).  Linki do sklepu mile widziane - bd szybciej i łatwiej wszystko skompletować. Kino 5.1 - takie akt posiadam, ale w niedalekiej przyszłości bd chciał zmienić amplituner i prawdopodobnie głośniki Jamo

1. Jakie przewody i ile pod głośniki?

2. Lepiej otwór w ścianie pod głośniki tylne (jaka optymalna wysokość od podłogi?) i bezpośrednie ich połączenie do amplitunera czy lepiej zrobić gniazda - jeśli gniazda to jakie?

Temat jaki znalazłem posiada archiwalne odnośniki do sklepu i niekoniecznie musi być aktualny z obecnymi produktami na rynku :)

Za odpowiedź z góry dziękuję 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo, człowieku! Oczywiście, że istnieją bezpieczne sposoby grania w gry kasynowe online. Kluczem jest wybór renomowanego i licencjonowanego kasyna, które oferuje bezpieczne środowisko gry i używa zabezpieczeń przeciwko oszustwom. Należy również uważać na uzależnienie od gier hazardowych i grać z umiarem. Jeśli chodzi o popularne gry w kasynach online, to lista jest długa. Wśród popularnych gier znajdują się sloty, ruletka, blackjack, bakarat, keno bingo i wiele innych. Każda gra ma swoje unikalne zasady i warianty, więc warto wypróbować różne gry, aby znaleźć swoją ulubioną. Nie zapominaj też o grach z jackpotami, które oferują szansę na wielką wygraną!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now