darekzp

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About darekzp

 1. darekzp

  nowe nóżki do kolumn

  Witam, trochę to trwało, ale ... święta itd. (sami rozumiecie). oto wspomniane nóżki i typ kolumn
 2. Witam, W swoich kolumnach Wharfedale mam teraz nóżki stożkowe, które stawia się w takie "kapsle" z zatoczonym otworem do którego wpasowuje się czubek stożka. Jest to tak niepraktyczne i kłopotliwe, że muszę to zmienić - dziwię się że przez kilka lat to tolerowałem. Wiem, wiem zaraz powiecie że to takie świetne rozwiązanie itd. itd ale chcę to wywalić i już, Poradźcie mi czy można coś dokupić, żeby to zamienić ?
 3. darekzp

  Onkyo TX-NR626 + subwoofer Wharfedale SW 150

  Tak przy okazji, mam pytanie dot. Onkyo nr626 czy możliwe jest w tym modelu włączenie podświetlania klawiszy ? - ot taka moja fanaberia. człowiek już nie młody i dobrze nie widać co jest na klawiszach opisane. Mi sie wydaje, że ten model nie ma takich opcji - bo w manualu tego nie doczytałem.
 4. darekzp

  Onkyo TX-NR626 + subwoofer Wharfedale SW 150

  Oj pomyliłem się - kable kupiłem w RMS, sprzęt w Q21
 5. darekzp

  Onkyo TX-NR626 + subwoofer Wharfedale SW 150

  Cholera kupiłem u Was cały zestaw w kwietniu 2013 roku. nie jestem pewien czy to jeszcze ma gwarancję ? ewentualnie kto tym się zajmuje i gdzie popytać ?
 6. Witam, proszę o poradę, mam Onkyo TX-NR626 + Wharfedale Diamond 10.5 / 10.0 / 10.CC + subwoofer Wharfedale SW 150. Problemem jest współpraca onkyo z subwooferem, otóż zaraz po zakupie zestawu podczas odtwarzania muzyki sub włączał się tylko momentami (tzn. zapalała się na nim niebieska dioda zasilania - na froncie urządzenia) i wydawało mi się to normalne i że tak powinno to działać. A teraz od jakiegoś czasu (może po aktualizacji firmware w onkyo - ale nie jestem pewien) dioda zasilania pali się stale 24/24 bez znaczenia czy onkyo jest włączone . Na subie jest włączone autopower na ON. Zaczęło mnie to zastanawiać od czasu jak moje zużycie prądu drastycznie wzrosło i stąd moje tym zainteresowanie. Chciałbym się dowiedzieć jak to skonfigurować aby działało jak poprzednio.
 7. darekzp

  Zestaw stereo. 2100-2300zł.

  ta, jeśli chodzi o telewizor podłączony przez np. światłowód z amplitunerem to odradzam ja miałem zrobione tak : tuner sat -> kabel hdmi -> tv samsung-> światłowód > amplituner a/v wady: 1.brak ac3 mimo że z tunera sat był odpowiedni sygnał (winny był tv gdzie nie można było ustawić wyjścia innego niz PCM) 2. brak mozliwości sterowania źródłami przez amplituner a/v teraz mam tak: tuner sat -> kabel hdmi > amplituner a/v -> tv zalety : 1. dzwięk jest ok ac3 5.1 2. możliwość sterowania źródłami sygnału wady: różny poziom wyjścia sygnału dla PCM i AC3 , trzeba korygować pilotem głośność. pozdrawiam
 8. witam, mam pytanie które mnie od pewnego czasu nurtuje, mianowicie czy w moim nowym super amplitunerze Onkyo TX-NR626 jest możliwość włączenia podświetlenia klawiszy funkcyjnych ? nigdzie nie widzę tego w instrukcji i być może nawet nie ma takiej funkcjonalności - wole się upewnić na forum. urządzenie stoi sobie w pół cieniu i za groma nic na nim nie widać (tzn. na klawiszach). z góry dzięki z info