emilub

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About emilub

 1. emilub

  Pomoc w zakupie

  Nie dużym, powiedzmy max 3,5 tys.
 2. emilub

  Pomoc w zakupie

  Doprecyzuję jeszcze: w pokoju nie mam możliwości ustawienia kolumn tylnych, więc zestaw 5.1 odpada. chodzi mi o to, aby zestaw audio posiadał funkcję radia i składał się albo z soundbara, ale jakiegoś ampli + głośniki z subem.
 3. emilub

  Pomoc w zakupie

  Witam, Proszę o pomoc. Otóż chcę zakupić soundbar, najlepiej Sony bo mam tv i blu ray tej firmy. Taki zestaw niestety nie posiada radia, o które mi się tutaj rozchodzi. Jak to rozwiązać? Mógłbym kupić amplituner, ale nie podlacze soundbara. Jakie macie propozycje.
 4. ok, a jak podłącze w ten sposób to będzie ok? odtwarzacz -> HDMI -> soundbar soundbar -> HDMI -> TV
 5. nie ma tu połączenia Blu Ray -> Soundbar jak w takim przypadku będzie spełniony opisany przeze mnie na początku warunek: przy odtwarzaniu błyt z Blu Raya, żeby nie było konieczności uruchamiania telewizora.
 6. soundbar ma: 1x hdmi in 1x hdmi out 1x wejście optyczne s/pdif odtwarzacz blu ray: 1x hdmi out 1x coaxial TV: 1x wejście optyczne s/pdif 2x hdmi
 7. jak połaczyć te 3 rzeczy aby wszystko dobrze działało. przy odtwarzaniu błyt z Blu Raya, żeby nie było konieczności uruchamiania telewizora. odtwarzacz - SONY BDP-S6500 soundbar - SONY CT 390 tv - Sony KDL-42W655a