tkk

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tkk

 1. Ok. Dziękuję bardzo za wjaśnienie, to istotna sprawa. Mam co prawda tylko 2 filmy Z DTS-HDMA, ale z czasem pewnie będzie ich coraz wiecej na półce. Co zatem mógłbym kupić, by nie trcić mozliwości obasług DTS-HDMA i zachować mozliwości pogłosowe DSP-A1? Jest to wogóle możliwe w budżecie 1500 zł. Zaznaczam, że mam oddzielny wzmacniacz do stereo.
 2. NIe potrzebuję na dziś DTX:X i Dolby Atmos. Ale co to znaczy, że nie przetworzy "kodekó Blue Ray" - tam nie siedzi zwykły DTS?? I ok, żnie upieram się na DSP-A1, ale chciałbym takie lub podobne algorytmy pogłosowe.
 3. Witam Czy jest jakaś alternatywa dla Yamahy DSP-A1?? W dobrym stanie, z pilotem, może tańszy?? Wiem, że są A2, A1x, A2x - ale moze coś jeszcze ma te funkcjonalność i jakość brzminia z innych firm, czy nawet samej Yamahy. Coś, co łatwiej dostać w nienagannym stanie. Dlaczego ten? - bo ma fajne algorytmy pogłosowe i ponoć bardzo dobre brzmienie. Technologicznie posiada chyba wszystko czego potrzebuję. Do stereo mam oddzielny wzmacniacz i razem chcę to sprzęgnąć.
 4. tkk

  Kolumny do Onkyo 8150

  Nikt mi nie naopowiadał, tylko mam to urządzenie. Jest wolny, a jak się pilot zapodzieje, to można szału dostać. Ja bardzo lubię sterowanie urządzeniami z panelu nie z pilota.
 5. tkk

  Kolumny do Onkyo 8150

  No najtańszy nie Mam Yamahę 550E oraz Blue Pioneera BD-170 wiec na siłę nic nie muszę na już. Jeśli miałbym mozliwość porównania tego ze sprzętem wyższej jakości to mógłbym bardziej świadomie wybrać. Pioneer teoretycznie nie powinien byc najgorszym rozwiązaniem, ponieważ odczytuje płyty SACD, natomiast toporność jego obsługi dyskwalifikuje go na dłuższą metę jako odtwarzacza płyt CD. Będę celował najprawdopodobniej w używany odtwarzacz CD.
 6. tkk

  Kolumny do Onkyo 8150

  Dziękuję za konkretną odpowiedź. W takim razie pozostaje mi poszukać najkorzystniejszej oferty, a następnie rozejrzeć się za odtwarzaczem CD.
 7. Cześć, mam pytanie dotyczące doboru kolumn do amplitunera Onkyo 8150. Rozpatruję rożne konstrukcje, ważne, żeby miękko grały bez ostrego basu i góry. Muzyka klasyczna, jazz, elektroniczna... Myślałem o kolumnach różnej klasy i ceny od Melodika40 po Indiana Line Diva 655. Podobaja mi się również wizualnie (i z recenzji) Castle Knight 4 lub 5. Proszę o pomoc. Mile widziane oferty cenowe aplituner + kolumny, ale to chyba na priv: tom73lodz@gmail.com