dlainternetu

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O dlainternetu

 1. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Na subwoofer znajde miejsce. Patrzac po propozycjach pewnie w tej cenie znalazl bym godne polecenia kolumny podlogowe ?
 2. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Niestety nie, pomieszczenie jest strasznie nieustawne.
 3. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  O ciekawe propozycje. Pomieszczenie około 25 m2. 3m od kolumn do miejsca odsłuchu.
 4. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Amplituner akurat robi u mnie też za centrum rozrywki (czyli filmy seriale, czasem gry) i ze względu na miejsce nie jestem w stanie obecnie dodać samego wzmacniacza stereo czyli na to wychodzi, że zostaje mi na chwilę obecną zmienić kolumny. Jakimi firmami się interesować w tym przedziale cenowym, wielkościowo podobnym do obecnych kolumn ?
 5. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Tak jak myślałem. To jeszcze dwa pytania mam. 1. W jakim przedziale cenowym musiał bym się rozglądać aby było widać różnicę ? 2. Czy zamiana obecnego kabla, który mam CA Ultra Micro na coś lepszego pozwoli polepszyć dzwięk ? Chodzi mi o dodanie dynamiki i muzykalności.
 6. Witam, aktualnie posiadam Pioneer VSX 531 i Mission LX 1. I zastanawiam się nad zamianą na Tannoy 7.2 albo CA SX 60 oba te zestawy są w tej samej promocyjnej cenie lecz w dwóch sklepach, które są oddalone od mojego miesca zamieszkania. Więc chciałem się zapytać, który z zestawów lepiej było by odsłuchać bo nie jestem w stanie obejrzeć dwóch i czy za tę cenę będzie widoczna różnica w dzwięku między tym co teraz posiadam. pozdrawiam