frank

Members
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About frank

 1. Dobrze Mirek rzecze,a cóż to z tajemnica ?
 2. Dobrze Mirek rzecze,a cóż to z tajemnica ?
 3. frank

  Ciekawostki.

  To nie jest genialna płyta! Co najwyżej poprawna. Jak dobrze poszukać,to znajdą się lepsze!!!!!!!!!!!
 4. frank

  Ciekawostki.

  To nie jest genialna płyta! Co najwyżej poprawna. Jak dobrze poszukać,to znajdą się lepsze!!!!!!!!!!!
 5. Poniosło mnie,ale proszę o nie usuwanie wulgaryzmów . Ku przestrodze!
 6. Poniosło mnie,ale proszę o nie usuwanie wulgaryzmów . Ku przestrodze!
 7. "Oba źródła po jasnej stronie mocy z ciemnym wzmakiem o poluzowanym i zwolnionym basie na kolumnach o charakterystyce w kształcie banana z mocnym przełomem średnich i wysokich zestawione w jednym systemie zagrało......... czy nie zagrało?" Drogi Mirku ?przecie się znamy prywatnie/ znam ten wzmak dość dobrze i nie zgadzam się z twoim opisem. Powiem krótko --- mówisz głupoty i powinieneś się tego wstydzić. Mocny przełom średnich i wysokich ? A co to ma być,może trochę mniej audiofilskiego bełkotu a więcej konkretów. Non stop spotykam się w necie z tymi cudacznymi opisami,ale przy prywatnych odsłuchach zauważam poważne problemy z rozróżnieniem altu od sopranu,czy też altówki od skrzypiec. Czujesz się tak mocny,by wypowiadać tak jednoznaczne opinie ? Torchę więcej pokory ! A może RMS zalazł ci za dupę i prz każdej okazji starasz się im przypieprzyć. Sorki za wulgaryzmy,to tylko taki mały srodek wyrazu.
 8. "Oba źródła po jasnej stronie mocy z ciemnym wzmakiem o poluzowanym i zwolnionym basie na kolumnach o charakterystyce w kształcie banana z mocnym przełomem średnich i wysokich zestawione w jednym systemie zagrało......... czy nie zagrało?" Drogi Mirku ?przecie się znamy prywatnie/ znam ten wzmak dość dobrze i nie zgadzam się z twoim opisem. Powiem krótko --- mówisz głupoty i powinieneś się tego wstydzić. Mocny przełom średnich i wysokich ? A co to ma być,może trochę mniej audiofilskiego bełkotu a więcej konkretów. Non stop spotykam się w necie z tymi cudacznymi opisami,ale przy prywatnych odsłuchach zauważam poważne problemy z rozróżnieniem altu od sopranu,czy też altówki od skrzypiec. Czujesz się tak mocny,by wypowiadać tak jednoznaczne opinie ? Torchę więcej pokory ! A może RMS zalazł ci za dupę i prz każdej okazji starasz się im przypieprzyć. Sorki za wulgaryzmy,to tylko taki mały srodek wyrazu.
 9. frank

  Dobór głośników ;D

  lowriders92 430 W to ta Yamaha pobiera prądu z gniazdka w ścianie,natomiast na wyjsciu generuje w granicach 70 . Do wymiany głośnika poszukaj jakiegoś speca-wyliczenia są niestety niezbędne. Może prościej kupić coś nowego.
 10. frank

  Van Den Hul Magnum Hybrid

  To są fajne kabelki,unikaj durnowatych opinii/powyżej- osób,które nigdy nie miały styczności z tą manufakturą/. Kupić - warto!
 11. frank

  Wesołych Świąt !!!

  Wesołych Świąt,pełnych brzuchów ,uśmiechów na ustach i tony audio - sprzętu pod choinką życzy Frank Firmie życzę powodzenia i sukcesywnego poszerzania oferty.
 12. frank

  Odsłuchy w salonie RMS.pl - 24 września 2010

  O ile mnie pamięć nie myli,to chyba przedstawiciel Polpaku na jednym z forów dyskusyjnych przedstawiał terminarz takich odsłuchów i byliście tam wymienieni. Bodajże posiada nick Kerkiwon/aczkolwiek-mogłem przekręcić/.
 13. frank

  Odsłuchy w salonie RMS.pl - 24 września 2010

  Parę miesięcy temu czytałem gdzieś w "sieci" o planowanych odsłuchach sprzętu firmy Mistral. RMS był wymieniony na tej liście. Ciekawe ponieważ kolumny tej firmy są łudząco podobne do B&W,pytanie jak z ich brzmieniem? polpak zrezygnował z tych prezentacji??
 14. frank

  Odsłuchy w salonie RMS.pl - 24 września 2010

  Skoro Herbie-go na talerz wrzucaliście i to "Łowcę głów" ,to zaczynam żałować,że nie dotarłem na ten odsłuch. Może następnym razem.
 15. frank

  Zestaw stereo

  Ten HK to bardzo kiepski piecyk,w tej cenie / SC/ można kupić naprawdę fajny klocek.